Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

start miniВже було збирався писати оди веб-пораталам, які надають послуги з кроспостінгу в соціальних мережах, та в останній момент вони образно кажучи прокололися по чорному. Отож питання «як організувати кроспостінг в соціальні мережі залишається відкритим». Для тих хто не знає що це – автоматичне розповсюдження новин одразу у декілька соціальних мереж. Кроспостінг дозволяє суттєво зекономити час, а також впроваджувати якісь системні речі стосовно інтернет-просування та маркетингу. Одним словом корисна річ

 

 

Так от практично місяць було затрачено на пошук хорошої системи кроспостінгу і врешті дійшли до висновку, що у цьому питання наразі найкращими є «власні руки», тобто в ручному режимі завантаження новин у кожну з соціальних мереж.  У чому ж причина складностей створення таких систем? Очевидно у тому що самі соціальні мережі не є постійні у своєму розвитку, в кожної свої особливості щодо API і ті час від часу змінюються. Ось і виходить така собі ситуація: лише створив якийсь продукт, а половина функцій не працює через зміні в соцмережах.  Та все ж попробуємо розглянути що сьогодні пропонує Інтернет для таких потреб, але перед тим сформулюємо вимоги, які висуваємо до ідеальної системи кроспостінгу.

 

Насамперед це простота налаштування і зрозумілість інтерфейсу, далі підтримка більшості популярних соціальних мереж, наступна вимога – можливість програмування наперед на тривалий період, ну і врешті стабільність ну і бажано безкоштовність . Що ж ми маємо на сьогодні?

Усі засоби кроспостінгу я б поділив на три групи. До першої я б відніс ручні  і напівручні способи, до другої – компоненти та скрипти, які монтуються в CMS або безпосередньо на сайті. І до третьої  належать зовнішні веб-ресурси, які комплексно надають послуги з крос-постінгу.

 

Ручні і напівручні системи

Тут все зрозуміло: копіюєш посилання і вставляєш до себе на сторінку. Ось і все. Проте коли ти зареєстрований у 5-6 соціальних мережах і на кожній маєш по 2-3 споріднені групи, а ще плюс в день тобі необхідно розповсюдити до 5 новин – день іде лише на ці процедури. Тому і виникла потреба створити подібні системи колективного кроспостінгу. Напівавтоматична система, це коли прив’язуєш власний rss канал до соціальної системи і вона самостійно починає транслювати твої новини. Проте не усі соцмережі таке уміють, відповідно для наших потреб вона не підходить.

 

Компоненти та скрипти

Компоненти вивчали на прикладі CMS Joomla.  Навідалися на офіційній сайт, і дійшли висновку що нічого путнього з приставкою Free ми не знайдемо. Є звичайно урізана вільна версія цікавого компоненту AutoTweet NG, та знову ж вона підтримує лише деякі соціальні мережі, популярні у нас. Коли справа дійшла до налаштувань, вдалося запустити лише Мордокнигу (Фейсбук). Решту вперто не запускалися. Ще один компонент чи вірніше плагін російського виробництва Social Crossposting вселяв неабияку надію. Попередні версії були безкоштовні, а от нові версії вже платні. Та все ж знайшлися добрі люди які дали змогу поюзати. Як на мене ідея цікава, автор багато зробив для спрощення налаштування плагіну, та всі проблеми проявилися в роботі. У мене він відпрацював рівно день і замовк навіки. Нажаль цього часу було недостатньо щоб зрозуміти філософію його роботи, оскільки одна і та ж новина з’являлася по декілька разів. Можу зробити попередній висновок, що у цієї розробки все ще по переду. А сьогодення залишило нам більше запитань аніж відповідей. Нажаль на сайті для Джумли з цього питання дуже бідно. Кажуть з Вордпрес ситуація трішки краща, ніби там і плагінів побільше і соцмереж охоплено ширше. Нажаль руки до цього не дійшли. Та все ж аналізуючи проблему, можу припустити що і там до ідеалу далеко.

 

Зовнішні веб-ресурси

Коли потрапив на один з них, мало не схопив синтезатор і не почав вигравати всілякі марші. Добре що цього не зробив, бо в кінцевому етапі це були б похоронні марші. Першим під руку потрапив Sociate.ru – моя найбільша надія і розчарування. Хоча по суті ця система не для кроспостінгу а для реклами, та все ж у ній як на мене досить непогана була опція Авто-постінг. Зручна у налаштуваннях. Підтримувала лідерів соціального ринку пострадянського простору, і навіть працювала з Однокласниками.  Попрацював на ній декілька місяців. Були нарікання на стабільність, час від часу злітали налаштування, але все б терпимо, якби не одного разу адміністраторам «стрілила мисля» змінити умови, піднявши поріг чисельності учасників в групах. Навіщо? Досі не можу збагнути, відтак декілька груп опинилися за бортом. Тож доведеться і з цією системою попрощатися. Пізніше  спробував  https://time2post.ru/, але там з налаштуваннями взагалі якась лажа. Мій аккаунт досі на стадії налаштування. Тому про те як все там працює розповісти не можу.

 

Висновок з ситуації можна робити двоякий: вдалих варіантів стосовно кроспостінгу наразі немає. Про ідеальні я взагалі мовчу. Але з іншого боку пустим така ніша залишатися довго не може, тож незабаром розпочнеться битва гігантів за цей клаптик інформаційних потреб, адже попит день за днем зростає.

 

Ярослав БАРАН

На замовлення www.sample-soft.com

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop