Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

Для того, щоб ви отримали свій сайт швидко, і він максимально відповідав вашим потребам, ми пропонуємо серію кроків, які, сподіваємось, зроблять нашу співпрацю максимально ефективною і дадуть можливість уникнути помилок та міфів, які часто допускають початківці.

Крок перший.

Перед тим як приступити до виробництва сайту варто задатися питанням «навіщо нам сайт» і «чи вигідний сайт у сучасних умовах».  На сьогодні функцій сайтів є надзвичайно багато. Давайте деякі з них перелічимо:

 

 • Інформативна – ваш новий сайт покликаний повідомити про вас, розповісти хто ви, чим займаєтесь, що у вас особливого.
 • Комунікативна – з допомогою Вашого сайту налагоджуються контакти між вами і вашими клієнтами.
 • Іміджева – наявність у вас сайту уже позитивно впливає на ваш імідж. З допомогою інформації на ньому можна формувати позитивну думку про Вас і вашу організацію.
 • Соціологічно-маркетингова – сайт певного спрямування дає можливість робити аналіз потреб ваших клієнтів, а відтак дає змогу бути до них на крок ближче.

Це лише невелика група функцій та переваг сайтів. Окрім них сайт при правильному використанні дає змогу суттєво розвантажити ваших працівників. І ось на цьому етапі криється перший міф: більшість замовників вважають що уся відповідальність за успішний сайт покладена на виробників. Насправді це не так. Ваше усвідомлення подальших кроків плюс наш досвід – лише так можна гарантувати успішність функціонування сайту. Ми допоможемо Вам  дати лад зі структурою сайту, зрозуміти які розділи мають бути головними, а які допоміжними при одній суттєвій умові: інформацію про себе і свою компанію Ви готуєте самостійно. Лише Ви здатні вирішити, яку інформацію висвітлювати на Вашому сайті.

Крок другий.

Подумали, вирішили і приступаємо до наступного етапу – підготовки інформації виробнику. Для прискорення створення сайту нам від Вас необхідно наступний пакет інформації:

 • Логотип компанії (бажано у векторному форматі). Якщо цього немає, ми також готові Вам надати тут допомогу.
 • Фотографії та текст про Вашу продукцію та послуги (якщо і цього неможливо зробити з тих чи інших причин, також ми здатні надати допомогу з копірайтерства та виробництва мультимедійних елементів сайту).
 • Контактна інформація.
 • Приклади сайтів конкурентів.
 • Приклади сайтів, які вам імпонують і які вам не подобаються з коротким роз’ясненням «чому».

Від кількості і швидкості отриманої інформації безпосередньо залежатиме наскільки швидше і дешевше вдасться Вам отримати Ваш сайт.

 Давайте на практичному прикладі спробуємо розкласти усе по поличках. Зробимо припущення, що ви представляєте фірму чи студію з розробки сайтів. Вам необхідно заявити про себе в інтернеті.  Для цього найкраще підходить формат сайту-візитки. На цьому сайті вирішуємо розмістити перелік послуг, їх вартість, а також портфоліо  (зразок робіт для майбутніх клієнтів). Найперше маємо подумати над структурою сайту. Тобто, які там мають бути сторінки, розділи, яка має бути їх кількість, яка послідовність і т. д.  Вирішуємо, що у нас мають бути наступні розділи: «Про нас», «Портфоліо»,  «Новини», «Поради». Під час створення сайту маємо врахувати правило Міллера, яке стверджує що людина може одночасно сприймати 5 + -  2 речі одночасно. Тобто наявність елементів які ми пропонуємо на сайті кількісно має становити від 3 до 7. Тому не варто усі розділи заганяти в одне меню. Як приклад, можна зробити одне меню горизонтальне, а інше вертикальне. Також варто подумати стосовно порядку розміщення пунктів меню. Часто  замовники на перше місце ставлять пункт «Про нас», хоча як показує практика, воно користується найменшою популярністю. Справді, якщо думати як клієнти,  інформація «про історію фірми» чи з «ким вона співпрацює» нас так «хвилює», що ми без цього жити не можемо. Ні! Воно нас цікавить в останню мить. Будучи клієнтом і попавши на наш сайт по запиту «розробка сайтів», насамперед нас цікавитиме  вартість  розробок.  Тому розділ «Про нас» очевидно ставимо останнім в меню.

Тепер настав час попрацювати над дизайном сайту.  Який колір будемо використовувати, яке оформлення буде на сторінці, до послуг яких сервісів ми звернемось. Власне тут нам у нагоді стане інформація про те, які сайти вам подобаються , і які  - ні. Як кажуть: не варто винаходити ровер, а краще сісти на нього і одразу їхати. Так і в нашій ситуації колір та оформлення у великій мірі диктує логотип. З функціоналу замовлення послуг  он-лайн, форма зворотнього зв’язку. З сервісів обираємо систему підрахунку послуг. Якщо не знаємо як це реалізувати – не трагедія. Заходимо на сайт конкурента і можливо там все працює як вам необхідно.  Тобто запозичуємо їхній досвід.

Реалізація першого та другого кроку переважно триває від 2-3 днів до тижня. Чому? Все залежить від обставин і, як не як, творчий процес не витримує поспіху.

Крок третій (розробка кошторису).

І так, ми вже знаємо структуру вашого майбутнього сайту, володіємо інформацією яка буде там розміщена,  домовилися про дизайн, функціонал та сервіси. Наразі можемо спів ставити, до якого типу сайтів буде належати майбутня веб-розробка. Сьогодні в інтернет-серидовищі існує велика кількість класифікацій сайтів. Проте ми пропонуємо скористатися нашим варіантом, який, як на нашу думку, є простим і доступним для широкого споживача.

 1. Корпоративний сайт, або сайт візитка. До таких сайтів також можна вднести сайти-портфоліо, сайти-презентації. Уже з назви можемо зрозуміти, що метою такого сайту є презентувати себе в мережі, тобто проінформувати про себе. Переважно такі сайти складаються з небагатьох сторінок, на яких розміщена інформація про людину чи компанію, а також про її послуги, здобутки, досягнення.
 2. Корпоративний сайт з каталогом. Відрізняється від попереднього наявністю чіткої системи пропонованих продуктів. Образно кажучи повного каталогу продукції чи послуг, які певним чином посортовані і структуризовані. Для створення такого каталогу та його функціонування необхідне відповідне програмне забезпечення, що робить цей тип сайтів складнішим у виробництві.
 3. Тематичний сайт. Найчастіше буває інформаційного, або комунікативного характеру. Це сайти присвячені конкретній темі і відповідно вміщують в собі велику кількість тематичного матеріалу. В його структурі можуть працювати тематичні форуми, чати і ін… В сучасних умовах інтернет-реклами є найкращими площадками для отримання прибутків від рекламних систем.
 4. Інтернет-магазин. Мабуть найскладніший вид сайтів, як за змістом так і за функціоналом. Зрозуміло з назви, що на таких сайтах ведеться інтернет-торгівля.
 5. Портали – об’єднання в одній системі вище перелічених видів сайтів. Загалом це багатофункціональні сайти, з великою кількістю сервісів, розділів, матеріалів тощо.

Після того, як дали лад у різновидах сайтів, визначилися зі специфікою Вашого майбутнього сайту тепер можемо приблизно сформувати вартість усіх майбутніх робіт.

Тип сайту

Здешевлення

Середня вартість

Здорожчання

Корпоративний сайт, або сайт візитка

-          Готова оптимізована графіка (логотип і ін.)

-          Наявність усіх необхідних матеріалів готових до публікаціх)

-          Чіткі вимоги щодо структури та наявної інформації.

1600-2600 грн.

-          Відсутність графічних елементів

-          Потреба в написанні матеріалів

-          Вимога додаткових елементів на сайті, непередбачене стандартом  сайтів візиток

Корпоративний сайт з каталогом

2500 – 3000 грн.

Тематичний сайт 

2500 – 3000 грн.

Потреба у додаткових комунікативних налаштуваннях

Інтернет-магазин

-          Наявність контенту, як для сайту так і для магазину

-           

4000 - 8000 грн.

-          Потреба в тонкому налаштуванні

-          Реалізація нетипових завдань

-          Під’єднання та налаштування платіжних систем

-          Наповнення магазину

Портал

 

Від 8 000 грн.

 

 

Четвертий крок (Розробка сайту).

Даний крок є практичним. Під час цього кроку ми розробляємо сайт, наповнюємо його інформацією, тестуємо його в дії. Також вирішуємо практичні питання з розміщення сайту в Інтернеті: визначаємося з хостингом і придумуємо доменне імя. «Як обрати хостінг» читайте у наступних публікаціях. Щодо доменного імені – воно має мати тематичну прив’язку до вашого сайт та вашої компанії. Тому найчастіше в ролі доменного імені обирають назву компанії, або підрозділу чи послуги, який презентує сайт. Доменне ім’я має бути водночас простим і легким для запам’ятовування.

Ваш сайт готовий. Але це ще не все.

П'ятий крок (передача прав).

У цьому кроці ви як замовник перевіряєте чи все працює чи усе на місці. Якщо усе гаразд, підписуєте акт прийому передачі, а виробник вам передає усі права доступу до сайту. І фактично на цьому співпраця завершується. Проте при бажанні замовник може у розробника при потребі замовити додатково супровід сайту і просування сайту. Але це вже інша тема, про яку розповімо в наступних публікаціях.

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop