Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

Ситуація: Ви створили (вам створили) статичний сайт. Наразі не має значення як і де. Має значення те, що ви його можете переглянути у себе на комп’ютері. Сайт вас задовольняє: гарний, інформативний, нічого зайвого. Але що далі, адже бачу його я, бачать люди, яким показую, проте далі мого планшета чи ноутбука цей сайт не поширюється. Отож постає питання: як сайт розмістити в Інтернеті?

На допомогу нам приходить такий термін як «хостінг».

 Хостінг це фізичне місце розташування вашого сайту у Інтернеті, або послуга надання такого місця в Інтернеті. Таке місце називається сервером. На даному етапі виникає логічне запитання: «а чим мій ноутбук не хостінг і не сервер?». З теорії і ноутбук може стати місцем для розміщення вашого сайту, проте він має відповідати певним вимогам:

  • Він має 24 години на добу бути увімкнутим і під’єднаним до Інтернету
  • Він має бути під’єднаним до високошвидкісних каналів зв’язку
  • Він має мати на своєму борту відповідне програмне забезпечення, яке могло б приймати ретрансльовані доменні імена, а також інтерпретувати програмні коди мов програмування, які використовуються у функціонуванні сайтів
  • Він має володіти відповідною системою захисту щоб для мережі був доступний лише ваш сайт

А тепер спробуймо на практиці уявити, що наш ноутбук чи комп’ютер це -  сервер. Зранку ми його увімкнули і до вечора він нам так сяк пропрацював. Та наступає ніч, а комп’ютер працює: його кулер не дає спати, монітор як прожектор світить прямо в очі. Через дві три безсонні ночі  блок живлення розігрівся до температури сковорідки, тай врешті захотілося якесь кіно переглянути. Ось тут приходить кінець вашому серверу і відповідно сайту. Про високошвидкісні канали зв’язку можна мріяти лише у розвинутих країнах. З програмним забезпеченням дали б собі раду, але на його вивчення піде не один день, а то й рік. Тому знову ж на допомогу приходить хостінг від хосткомпаній. Сучасний хостінг це великі потужні дата центри: величезні приміщення у яких зберігається безліч серверів. Такі приміщення розташовані на перехрестях потужних ліній зв’язку, з якими у них надшвидкісний обмін даними. Дата центри оснащені системами безперебійного живлення і системами охолодження. Усе це разом забезпечує кругло добовий доступ вашого сайту в Інтернет.

Наступне запитання: що нам насамперед варто знати про хостінг як послугу? Першочергово  те, що буває "платний  хостінг", і  буває  "безплатний хостінг".  Обрання того чи іншого залежить від завдань, які ви ставите перед своїм сайтом. Якщо у вас статичний сайт на 3-4 сторінки і вам не розходиться  новий клієнт з Інтернету – цілком самодостатнім може бути безкоштовний хостінг. Його особливістю є мінімум можливостей, надання адреси типу субдомен ну і швидкість цілком пристойна для роботи таких сайтів. До речі непогана площадка для тих, хто планує розпочати свою діяльність зі створення сайтів.  Якщо ж ви замовили динамічний сайт типу портал чи інтернет-магазин – безплатним хостінгом тут уже не обійтись.  Тут важливу увагу варто зосередити на таких моментах як : кількість простору під сайт, швидкість, підтримка програмних моментів, необхідних для функціонування динамічних сайтів, а також місце розташування. Про особливості вибору платного хостінгу можна довідатися з публікації «Обираємо платний хостінг».

Єдиний момент щодо платного хостінгу варто розуміти одразу: спосіб розміщення сайту на такий хостінг. Тут наразі існує 2 сценарії. За першим Ви самостійно розміщуєте сайт, який виготовили на ваше замовлення. У даному випадку ви на пряму працюєте з хост-компанією  без посередників. Проте ви маєте володіти певними знаннями стосовно роботи з серверами та хостінгом. За наступним сценарієм ваш сайт на хостінг викладає виробник. Недоліком такого сценарію є додаткова вартість. Та все ж переваг значно більше, оскільки компанія виробник уже користується послугами перевірених компаній, а також у вас відпадає потреба заглиблюватися у нові обємні знання, які очевидно вам знадобляться раз чи два  рази у житті.

Ярослав БАРАН (на замовлення Sample-Soft)

 

 

 

 

 

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop