Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

У даній публікації мова піде про одвічну полеміку який з базових принципів для створення сайту варто віддати перевагу: самописному сайту чи сайту на основі CMS.  Ще не так давно така проблема була відсутня оскільки 90% сайтів становили самописні сайти. Та з розвитком серверних технологій і появою мов програмування, які реалізуються на стороні сервера все різко і радикально змінилося.

Отож що таке «Самописний сайт» - це може бути як статичний так і динамічний сайт, який створив фахівець чи група фахівців на замовлення конкретної особи чи організації. Уже з цього тлумачення можемо зрозуміти переваги та недоліки таких сайтів.

 

Переваги:

-          Автентичність і неповторність сайту – аналогів таких сайтів в мережі не існує. Звичайно для просування та маркетингу вкрай позитивний момент. Фахові програмісти навіть здатні створити  персональну CMS для потреб клієнта

-          Гнучкість самописних сайтів до пори до часу була беззаперечною, оскільки давала змогу врахувати усі потреби та особливості поставлених завдань.

Недоліки:

-          Вартість – так склалося, що самописний сайт з можливостями існуючих  CMS буде в рази дорожчий, оскільки для створення такого продукту необхідно залучити велику кількість фахівців. Йдеться про програмістів, фахівців з верстки, знавців різних бібліотек , тестерів і т.д. Тому вартість таких сайтів стартує від 1000 у.о. Якщо взяти до уваги дешеві самописні сайти – найчастіше це статичні сайти: візитівка чи презентація, у яких заради навіть невеликих змін доведеться звертатися до розробника.

-          Узалежненість від виробника. При будь-яких потребах, Ви як клієнт зобов’язані звернутися до розробника для розміщення нового матеріалу, для  внесення змін, для усунення недоліків, оскільки самостійно це не вдасться зробити, навіть маючи в штаті програмістів.

-          Надійність. Самописні сайти тут суттєво програють конкурентам, адже останні через тривалий час розвитку пройшли не абияку кількість тестувань, що в результаті впливає на їх стабільність і захищеність. Нажаль для досягнення подібної надійності у самописних сайтах – окрема стаття видатків на тестерів та фахівців з захисту. В результаті такий сайт стає «золотим».


 

Що таке CMS. В народі він відомий як «движок» - від англійського Content Management System – програмне забезпечення з управління контентом сайту, без залучення фахівців з програмування. Сьогодні CMS давно переступили межу управління контенту. Сучасні розробки дають змогу при певному налаштуванні міняти усе: від змісту до дизайну та структури. Образно кажучи CMS – програмне забезпечення яке зводить управління вашого сайту до користування простими звичними програмами ОС Windows. Тобто для управління вашого сайту достатньо володіти навиками роботи у пакеті Microsoft Officce. Проте це лише вершина айсбергу. Можливості значно ширші. Отож які переваги сайтів, створених на популярних CMS.

Переваги:

Вартість – відносно невисока вартість за велику кількість функціоналу.

Здатність до розширення – при певних навиках можна навіть самостійно розширити функціонал вашого сайту (без додаткових знань у програмуванні)

Адаптивність – якщо раніше адаптування під потреби проекту були виключно прерогативою самописних сайтів. Сьогодні при певних навиках з програмування це можна зробити і для сайтів на CMS.

Стабільність та надійність – за роки існування і велику кількість застосування у різних проектах CMS – пройшли величезний тестовий шлях, що наданий час вони за стабільністю залишили далеко позаду самописні сайти.

Незалежність у використанні сайту – увесь зміст Ви формуєте самостійно.

Простота управління – це мабуть найголовніша їх перевага:  управління сайтом без навиків програміста.

Звичайно у CMS є й недоліки. До них належать:

 

Недоліки

-          Підвищені вимоги до характеристик хостингу. Сайти на базі CMS є виключно динамічними. Відповідно хостінг має володіти підтримкою певних програмних складових

-          Переповнення функціоналом. Універсальний набір функціоналу в CMS не завжди використовується на 100%.

-          Величина сайту – сайти на базі CMS значно більші по розміру ніж самописні, що  у певних моментах негативно впливає на швидкість роботи веб-проекту.

І так що ж врешті обрати для Вашого майбутнього сайту сайту? Якщо у вас є мінімальні  і невелика сума грошей – можна вдатися до самописного сайту. Та все ж якщо потрібний дієвий високо функціональний сайт – ваш вибір сайт на базі CMS.

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop