Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

Проблема: Нещодавно під час розробки чергового сайту зіткнувся з проблемою не відображення «конкретного матеріалу», який був прив’язаний до конкретного пункту меню. На практиці це був пункт меню «Про нас» до якого було прикріплено «конкретну статтю» з однойменною назвою. Звертаю увагу на те, що мова не про відображення матеріалів на головній сторінці.

Спочатку перевірив усі налаштування статті, яку Джумла відмовлялася показувати на сайті. Опісля ще раз довелося перевірити налаштування меню і його модуля. Після декількох змін нічого не змінилося. Отож довелося звернутися за допомогою до інтернет-аудиторії.

 

Вирішення: Насправді вирішення даної проблеми шукав не там, де вона реально була розміщена. Виявилося, у даній конкретній ситуації, що уся проблема криється у шаблоні.  Для того щоб заставити працювати потрібний пункт меню довелося зайти у шаблоні в папку «html» і там змінити назву директорії  «com_content» на «com_content1». Фактично до назви довелося дописати будь-який символ (у нашому випадку «1») щоб зробити назву унікальною. Врешті все запрацювало і відбулося коректне відображення «конкретного матеріалу». До кінця проблему не розбирав, проте можу припустити що прокол стався через конфлікт назв.  Сподіваюся, дана публікація стане Вам в нагоді.

Ярослав БАРАН

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop