Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.


www.drogmedia.net.ua

Створення інформаційних порталів уже увійшло у нашу практику. Та все, ж як і раніше згадувалося, кожне нове створення сайтів є особливим зі своїм набором не схожими вимогами. В даному випадку замовник також висловив низку побажання щодо дизайну та функціоналу, який необхідно було зреалізувати.

Зрозуміло, що набагато простіше працювати з фірмами, які володіють власним корпоративним стилем та графічними корпоративними елементами. Проте і цього разу довелося розробляти елементи корпоративного стилю: логотип, кольорову гаму і ін…

Окрім цього враховуючи експлуатацію сайту на недорогому хостингу  окрему увагу довелось приділити захисту порталу, оскільки досвід подібних порталів у подібних умовах показав вразливість сайту до всіляких шкідливих програм. В результатісайт drogmedia.net.ua обєднав в собі потужний інформаційний функціонал з комунікативністю та системами захисту, що наразі позитивно вплинули на стабільність його роботи.

 

 

Контакти

+38 096 814 02 84

+38 067 794 80 61

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Яндекс-метрика