Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.

www.rvufk.com

www.olimko.com

 Кажуть, що веб-спеціалісти  не дуже спортивні особистості. Можна було б погодитись з цим твердженням, якби не одне "але": знову чергова розробка на спортивну тематику. Цього разу наша студія нарешті завершила роботу над офіційним сайтом Республіканського Вищого Спортивного Училища Фізичної Культури (м.Київ). Спочатку це була робота над простеньким сайтом, який планували завершити протягом місяця, та в процесі все виявилося куди цікавішим. 

Ми знайомилися з замовником і об'єктом, а замовник в свою чергу,  збільшував вимоги до сайту. Врезультаті отримали тематичний портал з розгалуженою системою адміністраторів. У підсумку ми довідалися, що маємо справу зі справжньою кузнею спортивних талантів України, адже велика кількість випусників сьогодні є чемпіонами найрізноманітнішого гатунку: чемпіони країни, чемпіони Європи, чемпіони світу. Тож і нам довелося підійти до робти по чемпіонськи: під час розробки ми робили багато речей, які довелося застосовувати вперше. Отож і для нас співпраця з РВУФК була чималим спортивно-мережевим досвідом.

Доповнення 1

Через деякий час заклад змінив назву на Олімпійський Коледж імені Івана Піддубного, тож наша співпраця продовжилась: дещо освіжили дизайн і додали трохи функціональності.

 

 

 

Контакти

+38 096 814 02 84

+38 067 794 80 61

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Яндекс-метрика