Ukrainian English Polish Russian

Ми пропонуємо

Мы предлагаем

Портфоліо

Сайт Олімпійського Коледжу імені Івана Піддубного

www.rvufk.com

www.olimko.com

 Кажуть, що веб-спеціалісти  не дуже спортивні особистості. Можна було б погодитись з цим твердженням, якби не одне "але": знову чергова розробка на спортивну тематику. Цього разу наша студія нарешті завершила роботу над офіційним сайтом Республіканського Вищого Спортивного Училища Фізичної Культури (м.Київ). Спочатку це була робота над простеньким сайтом, який планували завершити протягом місяця, та в процесі все виявилося куди цікавішим. 

Ми знайомилися з замовником і об'єктом, а замовник в свою чергу,  збільшував вимоги до сайту. Врезультаті отримали тематичний портал з розгалуженою системою адміністраторів. У підсумку ми довідалися, що маємо справу зі справжньою кузнею спортивних талантів України, адже велика кількість випусників сьогодні є чемпіонами найрізноманітнішого гатунку: чемпіони країни, чемпіони Європи, чемпіони світу. Тож і нам довелося підійти до робти по чемпіонськи: під час розробки ми робили багато речей, які довелося застосовувати вперше. Отож і для нас співпраця з РВУФК була чималим спортивно-мережевим досвідом.

Доповнення 1

Через деякий час заклад змінив назву на Олімпійський Коледж імені Івана Піддубного, тож наша співпраця продовжилась: дещо освіжили дизайн і додали трохи функціональності.

 

 

 

Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop