Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.


 http://heavens-interior.co.uk/ 

І знову перед нами постало завдання створити невеликий сайт-візитку для фірми, яка займається дезайном інтерєрів

Родзинкою сайту стало використання flash-технологій для презентації проектів студії дезайну. Зокрема за бажанням клієнта на головну сторінку було розміщено анімаційну флеш-презентацію зі світлин проектів студії інтерєрів.

Зрозуміло що саме дана анімаційна презентація займатиме найголовніше місце на сторінці, тому одразу виникло чітке сформулбоване технічне завдання стосовно майбутнього дизайну усього сайту. Тобто занадто яскравий і навязливий дизайн буде відволікати увагу від фотографій з проектами дизайну.

Після аналізу та роздумів наші розробники зупинили свій вибір на ненавязливій сіро-зеленій гамі зі світлими відтінками. також перед нашими дизайнерами постало завдання розробити і створити логотип компанії. Традиційно було розроблено і представлено замовнику декілька варіантів, і врезультаті вибір пав на представлений на сторінці варіант: дві великі літери Н і І формують фігуру на подобі житлового будинку.

 

 

Контакти

+38 096 814 02 84

+38 067 794 80 61

Ми Вам зателефонуємо

Ми Вам зателефонуємо

Неверный ввод
Невірно вказані дані. Впмшіть лише цифри.
Невірно вказані символи
Free visitor tracking, live stats, counter, conversions for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop

Яндекс-метрика