Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.


За час існування студії Sample-Soft у нас накопичився чималенький досвід у розробках, як сайтів, так і у впровадженні проектів у мережі Інтернет. Частину цього досвіду ми презентуємо в даному портфоліо. Тут зібрано інтерне-магазини, сайти візитки, інформаційні портали, корпоративні сайти, персональні блоги і інші веб розробки, з якими довелося мати справу. Також тут розміщені зразки відео-контенту, створені на замовлення власників сайтів.

Сайт ресторану

Сайт ресторану "Кошер Гурме"

Сайт-візитка ресторану кошерної та халяльної кухні "Кошер Гурме". Здається завдання мало бути не складним. Проте, в індустрії веб-розробок простого майже не існує. Декілька сторінок сайту, а насправді велика увага до деталей, ось і доводиться перребирати деякі елементи по декілька разів у пошуках того єдиного, вдалого. А особливо коли на кону сайт першого курортного кошерного ресторану. Тут і витримка східного стилю мала б бути, але також невтрачений ресторанний шик. Ось і балансують розробники між іноді непоєднаними елементами.

Робота над сайтом була цікава, оскільки довелося вникати в тематику та особливості кошерної і халяльної кухні. Тож і результат став колоритним. 

Дата

20 жовтня 2017

Теги

Сайт-візитка, Архів