Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.


За час існування студії Sample-Soft у нас накопичився чималенький досвід у розробках, як сайтів, так і у впровадженні проектів у мережі Інтернет. Частину цього досвіду ми презентуємо в даному портфоліо. Тут зібрано інтерне-магазини, сайти візитки, інформаційні портали, корпоративні сайти, персональні блоги і інші веб розробки, з якими довелося мати справу. Також тут розміщені зразки відео-контенту, створені на замовлення власників сайтів.

Сайт студії звукозапису Yareksound

Сайт студії звукозапису Yareksound

Наш давній партнер і одна з базових експерементальних площадок. Очевидно це був один зперших сайтів з під нашого пера. Взагалі тривалий час саме цей веб-ресурс був нашим представництвом в Інтернеті, оскільки на Ярексаунд працювала студія звукозапису, відео студія, студія перекладів і звісно веб-студія. Тепер ми тут, а залишаючи стару домівку вирішили її дещо апгрейдити.

Звичне розташування елементів залишили на місці,  освіжили кольорову гаму, додали більше мультимедійних складових, оптимізували структуру, посилили захист. І врешті студійний сайт постав у нових барвах. На цьому наша співпраця не завершилась, оскільки усі мультимедійні складові (звук, відео) як для нашого сайту, так і для сайтів наших замовників будуть виготовлятися саме там.

Дата

20 жовтня 2017

Теги

Корпоративний сайт