Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.


За час існування студії Sample-Soft у нас накопичився чималенький досвід у розробках, як сайтів, так і у впровадженні проектів у мережі Інтернет. Частину цього досвіду ми презентуємо в даному портфоліо. Тут зібрано інтерне-магазини, сайти візитки, інформаційні портали, корпоративні сайти, персональні блоги і інші веб розробки, з якими довелося мати справу. Також тут розміщені зразки відео-контенту, створені на замовлення власників сайтів.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин "Планета Спорту"

Даний веб-проект став таким собі взірцем еволюції сайтів, які існують вже тривалий час. Розпочиналося все з простого сайту-візитки мережі спортивних магазинів «Планета спорту».  Незважаючи на простоту замовлення воно було цікаве тим, що довелося співпрацювати зі стороннім дизайнером, котрий розробляв бренд бук для даної мережі. В результаті наявність графічних корпоративних ознак суттєво пришвидшило розробку дизайну сайту.

Як результат, за декілька років сайт перевтілився у такий собі спортивно-довідковий портал, видозмінивши тричі дизайн. Сьогодні сайт «Планета спорту» це представництво не лише в загальному мережі, але й його підрозділів та проектів. На сайтів функціонує Дошка спортивних оголошень, каталог термінових пропозицій, спортивна барахолка і прокат спортивно-туристичного спорядження. Даний сайт важливий для нас ще й тим, що уже тривалий час перебуває у нас на технічному супроводі.

Дата

20 жовтня 2017

Теги

Інтернет-магазин