Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.


За час існування студії Sample-Soft у нас накопичився чималенький досвід у розробках, як сайтів, так і у впровадженні проектів у мережі Інтернет. Частину цього досвіду ми презентуємо в даному портфоліо. Тут зібрано інтерне-магазини, сайти візитки, інформаційні портали, корпоративні сайти, персональні блоги і інші веб розробки, з якими довелося мати справу. Також тут розміщені зразки відео-контенту, створені на замовлення власників сайтів.

Туристично-інформаційний портал

Туристично-інформаційний портал "Сайт доступного відпочинку"

 Створення кожного сайту має свої особливості і свою історію. З даною роботою, також  трапились цікаві події. Спочатку замовник попросив створити каталог туристичних пропозицій одного з прикарпатських курортів. Коли робота доходила до завершення, замовник зрозумів, що такий обєм робіт, який на нього очікує, він просто не потягне. Тож колективно було вирішено шукати вихід з ситуації. Врешті на колективному обслуговуванні і зупинилися. Як результат: сайт став зорієнтований на весь карпатський регіон. Змінилася філософія сайт і його маркетингові прерогативи. Незважаючи на простий дезайн - це складна система автоматичного обслуговування клієнтів. Наша студія окрім створення та обслуговування у даній роботі забезпечила копірайтинг та просування через соціальні мережі. Сподіваємося що дана робота допоможк усім бажаючим відпочити в організації доступного і якісного відпочинку в карпатському регіоні.

Дата

20 жовтня 2017

Теги

Інформаційний портал