Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.


За час існування студії Sample-Soft у нас накопичився чималенький досвід у розробках, як сайтів, так і у впровадженні проектів у мережі Інтернет. Частину цього досвіду ми презентуємо в даному портфоліо. Тут зібрано інтерне-магазини, сайти візитки, інформаційні портали, корпоративні сайти, персональні блоги і інші веб розробки, з якими довелося мати справу. Також тут розміщені зразки відео-контенту, створені на замовлення власників сайтів.

САЙТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ

САЙТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ "ОПІКА МАЙБУТНЬОГО"

У нашій практиці це вже другий досвід творення сайтів для благодійних організацій. Специфікою такої роботи є особливість "благодійності", як сфери діяльності, що диктує свої умови для майбутньої веб розробки. перед тим як приступити до роботи нами було проаналізовано понад 30 подібних розробок, проаналізовано сильні і слаюкі сторони і лишень після цього було промальовано 4 версії майбутнього сайту. Варіант який обрано, на нашу думку також є найбільш вдалим, оскільки найгармонічніше вписується по кольоровій гамі з логотипом фонду. Висловлюєво сподівання, що дана веб-розробка сприятиме фонду у їхній нелегкій роботі.

Дата

21 жовтня 2017

Теги

Сайт-візитка