Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.


За час існування студії Sample-Soft у нас накопичився чималенький досвід у розробках, як сайтів, так і у впровадженні проектів у мережі Інтернет. Частину цього досвіду ми презентуємо в даному портфоліо. Тут зібрано інтерне-магазини, сайти візитки, інформаційні портали, корпоративні сайти, персональні блоги і інші веб розробки, з якими довелося мати справу. Також тут розміщені зразки відео-контенту, створені на замовлення власників сайтів.

Дім весільного вбрання

Дім весільного вбрання "АННА"

Це був той випадок, коли балом править жінка. Вкотре переконалися, що чоловікам нічого робити в жіночій сфері бізнесу. Розробку дизайну сайту салону весільного вбрання невипадково доручили саме жінці. З її руки отримали цікавих істино-жіночий сайт, який можливо чоловіки не розуміють, проте і їм подобається. Співпраця з пані Лесею (представник Дому весільного вбрання "Анна"), була ще цікавою тим, що кервник достеменно знав чого хотів, і чітко формулював завдання. Це зекономило багато часу і дало обом сторонам отримати справжню насолоду від роботи.

Дата

21 жовтня 2017

Теги

Корпоративний сайт