Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.


За час існування студії Sample-Soft у нас накопичився чималенький досвід у розробках, як сайтів, так і у впровадженні проектів у мережі Інтернет. Частину цього досвіду ми презентуємо в даному портфоліо. Тут зібрано інтерне-магазини, сайти візитки, інформаційні портали, корпоративні сайти, персональні блоги і інші веб розробки, з якими довелося мати справу. Також тут розміщені зразки відео-контенту, створені на замовлення власників сайтів.

iprocurement.eu - Консалтинг в сфері державних закупівель

iprocurement.eu - Консалтинг в сфері державних закупівель

Мабуть це той випадок, коли вкотре підтверджується вимога універсальності веб-працівників та веб-студій. На перший погляд просте замовлення "створити сайт-візитку" напрактиці виявилося куди складнішим та цікавішим. Особливістю цієї роблти стало те, що компанія, яку репрезентуватиме сайт, розташована в Англії і займається консалтингом стосовно державних закупівель. Тож веб-консультантам нашої студії довелося поглиблено вивічати абсолютно нові напрямки та сфери щоб бути у темі. І справді це не було зайвим, оскільки в кінцевому результаті робота сайтом не обмежилась. Наші дезайнери розробили також корпоративні елементи компанії: лого, корпоративні кольори і навіть дезайн візитівок.

Дата

21 жовтня 2017

Теги

Сайт-візитка, Корпоративний сайт