Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.


За час існування студії Sample-Soft у нас накопичився чималенький досвід у розробках, як сайтів, так і у впровадженні проектів у мережі Інтернет. Частину цього досвіду ми презентуємо в даному портфоліо. Тут зібрано інтерне-магазини, сайти візитки, інформаційні портали, корпоративні сайти, персональні блоги і інші веб розробки, з якими довелося мати справу. Також тут розміщені зразки відео-контенту, створені на замовлення власників сайтів.

Творчий блог Ярослава Барана

Творчий блог Ярослава Барана

Цікавою та наповненою експериментами була робота над створенням персональної сторінки Ярослава Барана (https://yarek.pp.ua/). З одного боку часові рамки не давали широкої можливості для допрацювань та спроб, з іншого було сформульовано велика кількість побажань, які необхідно було виконати. Створення персонального сайту – виявилось не настільки простим, як здається на перший погляд.

За бажанням автора, окрім текстової частини сайт мав відповідати певним мультимедійним вимогам: розміщення музики на сайті, розміщення відео на сайті, розміщення фото на сайті. В результаті було підібрано оптимальну і просту верстку, де інформативно розмістилися пісні власника, його поезія, журналістський доробок і врешті фото колекції. Врешті сайт за час свого існування зазнав декількох суттєвих трансформацій. Зокрема у 2013 році було радикально змінено програмне ядро сайту та його дизайн. Сьогодні за спільною домовленістю «Сайт-презентація Ярослава Барана» залишається також нашою експериментальною площадкою.

Дата

21 жовтня 2017

Теги

Персональний блог