Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.


За час існування студії Sample-Soft у нас накопичився чималенький досвід у розробках, як сайтів, так і у впровадженні проектів у мережі Інтернет. Частину цього досвіду ми презентуємо в даному портфоліо. Тут зібрано інтерне-магазини, сайти візитки, інформаційні портали, корпоративні сайти, персональні блоги і інші веб розробки, з якими довелося мати справу. Також тут розміщені зразки відео-контенту, створені на замовлення власників сайтів.

Блог для фотографів

Блог для фотографів

Даний проект виник випадково, і одразу признаємось, що його автором є один з розробників нашої студії. За тривалий час занять фотографією у нього накопичився чималенький досвід, з яким він і вирішив поділитися у цьому блозі, що розрахований на фотографів початківців. Цей проект для нас також є цікавим, оскільки це була перша робота, зроблена на незвичному для нас движку, Тому даний проект також є експерементальним, на якому відточуємо свої навики з даною CMS.

Приємно що блог для фотографів "ЯрекФото" продовжує існувати як повноцінний проект. Нещодавно даний ресурс відзначив умовну дату в 50 публікацій. На сайті уже створено декілька цікавих рубрик, де можна довідатися про практичні моменти фотограування, почитати детальний огляд фотообладнання та аксесуарів, а також переглянути тематичне відео.

Дата

29 жовтня 2017

Теги

Персональний блог