Logo2017
ukenplru

Сайти

Створенн сайтів: сайт-візитка, сайт-каталог, лендінг пейдж, корпоративний сайт, інформаційний портал, інтернет-магазин і ін..

Копірайтинг

Створення публікацій для сайтів.

Просування

СЕО-оптимізація сайтів, реєстрація в пошукових системах, контекстна реклама і ін...

Мультимедіа

Фото, відео, аудіо для сайтів.


За час існування студії Sample-Soft у нас накопичився чималенький досвід у розробках, як сайтів, так і у впровадженні проектів у мережі Інтернет. Частину цього досвіду ми презентуємо в даному портфоліо. Тут зібрано інтерне-магазини, сайти візитки, інформаційні портали, корпоративні сайти, персональні блоги і інші веб розробки, з якими довелося мати справу. Також тут розміщені зразки відео-контенту, створені на замовлення власників сайтів.

Інтернет-магазин Heaven Interior

Інтернет-магазин Heaven Interior

Інтернет-магазин товарів для дизайну інтерєрів (Англія, Лондон)

Родзинкою сайту стало використання flash-технологій для презентації проектів студії дезайну. Зокрема за бажанням клієнта на головну сторінку було розміщено анімаційну флеш-презентацію зі світлин проектів студії інтерєрів.

Зрозуміло що саме дана анімаційна презентація займатиме найголовніше місце на сторінці, тому одразу виникло чітке сформулбоване технічне завдання стосовно майбутнього дизайну усього сайту. Тобто занадто яскравий і навязливий дизайн буде відволікати увагу від фотографій з проектами дизайну.

Після аналізу та роздумів наші розробники зупинили свій вибір на ненавязливій сіро-зеленій гамі зі світлими відтінками. також перед нашими дизайнерами постало завдання розробити і створити логотип компанії. Традиційно було розроблено і представлено замовнику декілька варіантів, і врезультаті вибір пав на представлений на сторінці варіант: дві великі літери Н і І формують фігуру на подобі житлового будинку.

Дата

20 жовтня 2017

Теги

Інтернет-магазин